برای Final Fantasy XVI: گیم پلی جدید فاش شد آماده شوید!

برای Final Fantasy XVI: گیم پلی جدید فاش شد آماده شوید!

برای Final Fantasy XVI: گیم پلی جدید فاش شد آماده شوید!

چه اتفاقی افتاد؟

رویداد PlayStation State of Play همه چیز درباره Final Fantasy XVI بود. طرفداران می‌توانند فیلم‌های جدیدی را ببینند و درباره اکشن، کاوش، شخصیت‌ها و موارد دیگر بازی بیشتر بیاموزند.

چی دیدیم؟

این ارائه، مبارزات پر زرق و برق اکشن RPG را که بازیکنان در بازی تجربه خواهند کرد، به نمایش گذاشت. ما نقشه جهان، حلقه‌های دسترسی مختلف و مهارت‌های رزمی همراه وفادار کلایو، تورگال را دیدیم.

ما همچنین نگاهی دزدکی به مخفیگاه Cid داشتیم، مقر بزرگی که بعداً در بازی باز می شود. در اینجا، بازیکنان می‌توانند تجهیزات بسازند، اقلامی را در یک فروشگاه بخرند، ماموریت‌ها را بررسی کنند، با متحدان تعامل کنند و توانایی‌های خود را در یک اتاق تمرین ویژه تمرین کنند.

بعدی چیست؟

با وجود خودنمایی بسیار زیاد، Square Enix قول داده است که هنوز چیزهای بیشتری در راه است. طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت های داستانی، ماموریت های جانبی و محتوای آخر بازی باشند.

چه زمانی می توانیم بازی کنیم؟

Final Fantasy XVI در تاریخ 22 ژوئن برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. اگر می‌خواهید درباره این بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید، ویژگی‌های اخیر را که مبارزه با Eikon، حالت Arcade و مصاحبه با توسعه‌دهندگان را بررسی می‌کنند، بررسی کنید. آن‌ها در مورد تعادل بازی در سبک‌های گیم‌پلی متعدد، بازگشت آن به حالت فانتزی بالا و کنار گذاشتن اکشن‌های نوبتی توسط سری صحبت می‌کنند.

افکار نهایی

به نظر می رسد Final Fantasy XVI یک بازی هیجان انگیز با اکشن و ماجراجویی زیاد باشد. طرفداران این سریال نمی خواهند این یکی را از دست بدهند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *