تریلر ارباب حلقه ها: گولوم چهره های آشنا را آشکار می کند

تریلر ارباب حلقه ها: گولوم چهره های آشنا را آشکار می کند

تریلر ارباب حلقه ها: گولوم چهره های آشنا را آشکار می کند

مقدمه

زمانی که بازی The Lord of the Rings: Gollum برای اولین بار معرفی شد، برخی از افراد مطمئن نبودند که جالب باشد یا خیر. اما جدیدترین تریلر نشان می دهد که بازی دارای شخصیت های قابل تشخیص زیادی از J.R.R خواهد بود. جهان تالکین

داستان

این بازی یک داستان کاملاً جدید است که در سرزمین میانه اتفاق می افتد. گولوم حلقه گرانبهای خود را گم کرده است و بازیکنان باید به او کمک کنند تا آن را پیدا کند. گولوم یک جنگنده نیست، اما بازیکنان می توانند از چابکی و زیرکی او برای جلوگیری از خطر استفاده کنند. آنها همچنین می توانند دشمنان را ترور کنند یا راه های خلاقانه دیگری برای مراقبت از آنها بیابند. انتخاب هایی که بازیکنان انجام می دهند بر شخصیت گولوم و اینکه آیا او مانند گولوم یا اسماگول عمل می کند تأثیر می گذارد.

تریلر

تریلر جدید برخی از شخصیت هایی را نشان می دهد که گولوم در سفر خود با آنها ملاقات خواهد کرد. بازیکنان بسیاری از آنها را از کتاب ها و فیلم های ارباب حلقه ها می شناسند.

درباره برنامه‌نویس

Daedalic Entertainment کمپانی سازنده بازی The Lord of the Rings: Gollum است. این بازی در سال 2007 تاسیس شد و در سال 2022 توسط Nacon خریداری شد. این بازی بزرگترین نسخه در تاریخ این شرکت خواهد بود.

پلتفرم ها و تاریخ انتشار

بازی The Lord of the Rings: Gollum برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری X/S، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. قرار است در سال 2023 منتشر شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *