Remedy Entertainment از لوگوی جدید رونمایی کرد

Remedy Entertainment از لوگوی جدید رونمایی کرد

Remedy Entertainment از لوگوی جدید رونمایی کرد

لوگوی جدید Remedy Entertainment

Remedy Entertainment، یک شرکت محبوب بازی های ویدیویی، به تازگی لوگوی جدید شرکت خود را معرفی کرده است. لوگوی جدید دارای حرف R است که مطمئنا طرفداران حرف R را خوشحال می کند.

این شرکت 20 سال است که لوگوی خود را به روز نکرده است، اما اکنون آنها تصویر جدیدی دارند که در تمام پروژه های آینده آنها ظاهر می شود. این شامل Alan Wake II، دنباله‌ای از Control است که هنوز فاش نشده است، عنوان چند نفره Control، و بازسازی‌های Max Payne 1 و 2. لوگوی قبلی نیز فقط حرف R بود، اما این لوگوی جدید فونت متفاوتی دارد که ممکن است اگر برای مدت طولانی به آن نگاه کنید، چشمانتان آسیب ببیند.

چرا Remedy لوگوی خود را به روز کرد؟

Remedy در یک پست وبلاگ توضیح داد که چرا آنها تصمیم گرفتند لوگوی خود را به روز کنند. لوگوی قدیمی یک گلوله با حرف R داشت که نشان دهنده دوران مکس پین بود. با این حال، Remedy رشد کرده است و اکنون دارای مجموعه کاملی از بازی‌های جدید و قدیمی است. آنها می خواستند هویت بصری خود را به روز کنند تا تکامل خود را در طول سال ها بهتر نشان دهند و دیدگاه خود را از Remedy امروزی بیان کنند.

نظر شما درباره لوگوی جدید Remedy چیست؟

بنابراین، نظر شما در مورد لوگوی جدید Remedy چیست؟ آیا آن را دوست دارید یا قدیمی را ترجیح می دهید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *