احتمال خروج مدیر Halo از مایکروسافت

احتمال خروج مدیر Halo از مایکروسافت

احتمال خروج مدیر Halo از مایکروسافت

 

مقدمه

به نظر می‌رسد که فرانک اوکانر، کارگردان Halo، پس از تقریباً دو دهه کار بر روی این فرنچایز تصمیم به ترک مایکروسافت گرفته است.

پس زمینه

Studio 343 Industries یکی از استودیوهای Xbox است که تحت تأثیر تغییر ساختار اخیر نیروی کار مایکروسافت قرار گرفت و در حال حاضر در حال گذراندن دوره انتقال است. جوزف استاتن، مدیر نوآوری Halo Infinite، اخیرا تایید کرد که تصمیم به ترک مایکروسافت گرفته است. اکنون در میان آخرین اخبار مربوط به این بازی، متوجه شدیم که یکی از چهره های کلیدی در توسعه سری بازی های Halo نیز مایکروسافت را ترک کرده است.

خروج فرانک اوکانر

طبق گزارش‌های Windows Central، فرانک اوکانر، مدیر فرنچایز Halo، مایکروسافت را ترک کرده است. به‌روزرسانی اخیر صفحه LinkedIn فرانک اوکانر نشان می‌دهد که او در ماه آوریل شرکت را ترک کرد.

مشارکت فرانک اوکانر

فرانک اوکانر از سال 2004 روی فرنچایز Halo کار می کند و تقریباً دو دهه پیش کار خود را با Halo 2 آغاز کرد. او به عنوان یکی از چهره های کلیدی در رشد و توسعه سری بازی های Halo در نظر گرفته می شود و در نهایت به عنوان مدیر ارشد نوآوری تبدیل شد. مایکروسافت و 343 Industries هنوز درباره جدایی فرانک اوکانر اظهار نظری نکرده اند.

آینده Halo

گزارش‌ها حاکی از آن است که 343 Industries در یک دوره انتقال است و در حال حاضر روی هیچ پروژه تک‌نفره از فرنچایز Halo کار نمی‌کند، هرچند که Certain Affinity به کار بر روی بخش Tatanka Halo Infinite ادامه می‌دهد. به نظر می رسد که 343 Industries موتور بازی Slipspace Engine را کنار گذاشته و می خواهد از موتور بازی Unreal Engine 5 برای کارهای آینده خود استفاده کند.

تأیید مایکروسافت

Microsoft اخیراً تأیید کرده است که 343 Industries به توسعه بازی‌های Halo در آینده ادامه خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *